background - Nové BMW M2, malý bratr velikánů M paketu
Nové BMW M2, malý bratr velikánů M paketu

Nové BMW M2, malý bratr velikánů M paketu

11. 05. 2016
Vojtěch Růžička
0 obrázků
4 min čtení

Nový nástupce vozu BMW 1M byl představen na Detroit auto show. I přes nádherný vzhled má nové BMW M2 správný M vzhled a sportovní křivky. Nová M2 je konkurent například Mercedesu třídy AMG A 45, Audi S3 sportback, nebo Porsche cayman. S rozpoložením váhy auta 50-50 má vynikající jízdní vlastnosti a ovladatlenost. M2 byla vytvořena aby nabídla zákazníkům skvělý sportovní kompaktní vůz.

M2_1

M2_2

Výkon motoru je hnán na zadní nápravu volitelným 6-ti stupňovým manuálem nebo 7-stupňovou automatickou převodovkou. V6 motor o objemu 3 litry disponuje turbem TwinScroll. Výkon je úchvatných 370 koní a 465 Nm točivého momentu. Točivý moment lze několik sekund zvýšit pomocí funkce overboost na 500 Nm. Díky tomu vypálí na stovku za 4,3 vteřiny. Na menší sportovní vůz jako je M2 jsou to velmi zajímavá čísla. Rychlost je omezena na 250 km/h, ovšem za příplatek lze zvýšit na 270 km/h.

M2_3

M2_4

Na trhu bude k mání i verze kabriolet a pravděpodobně i verze hatchback (shooting brake). Cena nové BMW M2 bude okolo 1,5 milionu korun.

M2_5

M2_6

Konkurencia športovým hybridom príde od Polestar.

Konkurencia športovým hybridom príde od Polestar.

Nie je to tak dávno, čo sme sa dozvedeli že športová divízia upravujúca Volvo príde so svojim prvým vlastným kúskom. Polestar 1 je elktrický výkonný hybrid, ktorý bude založený na...

19. 10. 2017
Matúš Zliechovec
4 min čtení
Zoznámte sa. Tank, Rezvani Tank.

Zoznámte sa. Tank, Rezvani Tank.

Rezvani Motors je americká automobilka, ktorá je známa predovšetkým svojimi extravagantnými modelmi Beast. Teraz nás opäť prekvapuje a prináša ďalší extra model. Ten nesie výstižný názov: ...

12. 10. 2017
Matúš Zliechovec
6 min čtení
Copyright © Mafia Promo s.r.o. Redakce: redakce@mafiacars.cz
facebook instagram twitter
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCars.cz je bez písemného souhlasu společnosti Mafia Promo s.r.o. zakázáno.

Made by: David Veselý & Jan Henneberg
background