background - Rolls-Royce z garáže tunerů SPOFEC!
Rolls-Royce z garáže tunerů SPOFEC!

Rolls-Royce z garáže tunerů SPOFEC!

10. 05. 2016
Vojtěch Růžička
0 obrázků
4 min čtení

Firma SPOFEC, zaměřená na tuning luxusních vozů Rolls-Royce, tentokrát přichází s novým modelem Wraith Overdose. SPOFEC vybavil Wraitha novou karbonovou karoserií, aby ještě více nezatížila tohoto krasavce. Úpravám se nevyhla ani kola, nasazena jsou nádherná 22-palcová kola Spofec SP1.

OVERDOSE

OVERDOSE2

O výkon se stará standardně montovaná 6,6 litrová V12 se dvěma turby. SPOFEC vylepšil motor elektronickým systémem N-Tronic a novými výfuky. Výkon narostl na 717 koní a 986 Nm točivého momentu. Opravdu velmi působivá čísla na 2,5 tunového drobečka.

OVERDOSE3

OVERDOSE4

Z 0 na 100km/h zrychlí za 4,2 sekundy, a rychlost je omezena na 250 km/h. Overdose v překladu znamená "předávkování", u tohoto auta je překlad doslovný. Pro provoz tohoto kolosu je určitě výhoda vlastnit několik ropných vrtů, u sériového vozu je spotřeba okolo 20 litrů, u Wraith Overdose bude jistě ještě vyšší. Měsíční rozpočet pro auto vyjde tak na novou škodu rapid. Cena vozu by se mohla pohybovat do 20 milionů kč.

OVERDOSE5

OVERODSE6

Koukněte na krátké video

Konkurencia športovým hybridom príde od Polestar.

Konkurencia športovým hybridom príde od Polestar.

Nie je to tak dávno, čo sme sa dozvedeli že športová divízia upravujúca Volvo príde so svojim prvým vlastným kúskom. Polestar 1 je elktrický výkonný hybrid, ktorý bude založený na...

19. 10. 2017
Matúš Zliechovec
4 min čtení
Zoznámte sa. Tank, Rezvani Tank.

Zoznámte sa. Tank, Rezvani Tank.

Rezvani Motors je americká automobilka, ktorá je známa predovšetkým svojimi extravagantnými modelmi Beast. Teraz nás opäť prekvapuje a prináša ďalší extra model. Ten nesie výstižný názov: ...

12. 10. 2017
Matúš Zliechovec
6 min čtení
Copyright © Mafia Promo s.r.o. Redakce: redakce@mafiacars.cz
facebook instagram twitter
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCars.cz je bez písemného souhlasu společnosti Mafia Promo s.r.o. zakázáno.

Made by: David Veselý & Jan Henneberg
background