background - Ferrari v Německých rukou? N-Largo S!
Ferrari v Německých rukou? N-Largo S!

Ferrari v Německých rukou? N-Largo S!

1. 05. 2016
Vojtěch Růžička
0 obrázků
5 min čtení

Německá firma NOVITEC ROSSO má na kontě již mnoho upravených modelů značky Ferrari, Lamborghini, Maserati a Rolls-Royce. Dnes bude řeč o nově upraveném modelu Ferrari F12 N-Largo S. Firma Novitec přidala spoustu karbonových dílů včetně kompletního body-kitu s modifikovanými nárazníky, rozšířenými blatníky, přední kapotu s odvětrávacími otvory a křídlo na víku kufru, nový "batmobil" vypadá opravdu zabijácky.

F12

F12_2

O výkon určitě nouze nebude, upravený 6,3 litrový V12 motor ze sériové F12 Berlinetta jistě postačí. Výkon byl oproti sériovému modelu zvýšen pomocí nového softwaru řídící jednotky motoru. Obrovský výkon 781 koní a točivý moment 722 Nm potěší i nejnáročnější klienty. F12 N-Largo-S vystřelí z 0 na 100 km/h za 3 sekundy a sviští až 350 km/h.

F12_3

F12_4

Podvozek vozu byl snížen až o 40 mm. Jezdí na kovaných kolech o průměru 21 palců vpředu a 22 palců vzadu. Nové N-Largo-S má přední výškově stavitelnou nápravu, která se dá zvýšit až o 4 cm, tudíž si při na nájezdu do garáže nebo při přejezdu retardéru nepoškodíte přední spoilery.

F12_5

Cena se zatím neuvádí, ale určitě si majitelé sáhnou hluboko do kapsy, Novitec navíc vyrobí jen 11 kusů N-Largo S, a proto bude tento upravený model rychle rozprodán.

Konkurencia športovým hybridom príde od Polestar.

Konkurencia športovým hybridom príde od Polestar.

Nie je to tak dávno, čo sme sa dozvedeli že športová divízia upravujúca Volvo príde so svojim prvým vlastným kúskom. Polestar 1 je elktrický výkonný hybrid, ktorý bude založený na...

19. 10. 2017
Matúš Zliechovec
4 min čtení
Zoznámte sa. Tank, Rezvani Tank.

Zoznámte sa. Tank, Rezvani Tank.

Rezvani Motors je americká automobilka, ktorá je známa predovšetkým svojimi extravagantnými modelmi Beast. Teraz nás opäť prekvapuje a prináša ďalší extra model. Ten nesie výstižný názov: ...

12. 10. 2017
Matúš Zliechovec
6 min čtení
Copyright © Mafia Promo s.r.o. Redakce: redakce@mafiacars.cz
facebook instagram twitter
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCars.cz je bez písemného souhlasu společnosti Mafia Promo s.r.o. zakázáno.

Made by: David Veselý & Jan Henneberg
background