background - Nová špička, Lamborghini Centenario!
Nová špička, Lamborghini Centenario!

Nová špička, Lamborghini Centenario!

26. 04. 2016
Vojtěch Růžička
0 obrázků
5 min čtení

Tento brutální kousek Lamborghini Centenario LP 770-4, byl postaven ke 100. výročí narození zakladatele Lamborghini, Ferruccia Lamborghini. Tato limitovaná edice obsahuje 20 roadsterů a 20 kupé, ale nechte si zajit chuť, všechny kusy jsou již prodané. První šťastlivci by se měli dočkat Centenaria už na podzim tohoto roku.

Centenario1

Centenario2

Tohoto krasavce pohání 6,5 litrový V12 motor, výkon má 770 koní a točivý moment 690 Nm. Hmotnost je jen 1520 kilogramů, poměr hmotnost/výkon jen 1,97 kg/kůň! Tuhle brutální sílu přenáší na silnici 4WD Haldex IV generace a 7-stupňová převodovka s dvojitou spojkou. Díky tomu všemu je Centenario na stovce za 2,8 sekundy a maximální rychlost je pak 350 km/h.

motor

Zadní hydraulický spoiler Centenaria je nastavitelný do tří pozic. Podvozek má i zadní natáčecí nápravu pro lepší ovladatelnost a je vybaven magnetoreologickými tlumiči s nastavitelnou tuhostí. Speciální kola s karbonovými prvky vypadají nejen nádherně, ale mají i praktický účel, odvádí horký vzduch od keramicko-karbonových brzd.

Centenario back

Centenario side

Luxusní interiér si může klient upravit podle své libosti. V interiéru má Centenario celokarbonové sportovní sedačky, působivé prošívání celého interiéru, výplně dveří z uhlíkových vláken a kůže Alcantara. Cena až tak působivá není, každý z 40 šťastlivců si za tento opravdu překrásný kus od Lamborghini zaplatil v přepočtu přes 47 milionů Kč.

BMW G30 M-Performance v úpravě firmy IND!

BMW G30 M-Performance v úpravě firmy IND!

S představením BMW řady 5 s označením G30 zůstalo BMW v tradičních liniích známých této modelové řadě. Nová řada 5 je spíše přirozeným vývojem platformy. Můžete si být jistí, že modelová řada je stále v kontaktu s...

23. 10. 2017
Tomáš Lunda
6 min čtení
Konkurencia športovým hybridom príde od Polestar.

Konkurencia športovým hybridom príde od Polestar.

Nie je to tak dávno, čo sme sa dozvedeli že športová divízia upravujúca Volvo príde so svojim prvým vlastným kúskom. Polestar 1 je elktrický výkonný hybrid, ktorý bude založený na...

19. 10. 2017
Matúš Zliechovec
4 min čtení
Zoznámte sa. Tank, Rezvani Tank.

Zoznámte sa. Tank, Rezvani Tank.

Rezvani Motors je americká automobilka, ktorá je známa predovšetkým svojimi extravagantnými modelmi Beast. Teraz nás opäť prekvapuje a prináša ďalší extra model. Ten nesie výstižný názov: ...

12. 10. 2017
Matúš Zliechovec
6 min čtení
Copyright © Mafia Promo s.r.o. Redakce: redakce@mafiacars.cz
facebook instagram twitter
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCars.cz je bez písemného souhlasu společnosti Mafia Promo s.r.o. zakázáno.

Made by: David Veselý & Jan Henneberg
background