background - Jaké je nové BMW M4 GTS?
Jaké je nové BMW M4 GTS?

Jaké je nové BMW M4 GTS?

BMW
22. 04. 2016
Marek Schönbauer
0 obrázků
5 min čtení

BMW se ještě více zaměřilo na svojí novou M4 a drobnými úpravami z ní udělali ještě nadupanější vůz. Nejvíce si všimneme karbonových dílů, jen v motoru ušetřily hmotnost 3 kg a na celém autě hmotnost klesla o 30 kg, což není málo.

Pod kapotou najdeme stejný motor V6 3.0 litru se dvěma turby, výkon byl ale posunut až na 493 koní a to hlavně díky speciálně upravenému sání a turbo pak vhání do motoru vzduch pod mnohem vyšším tlakem. Zrychlení z 0 na 100 km/h se zlepšilo o 0,3 sekundy na 3,8. Maximální rychlost se posunula na 305 km/h.

Z pohledu designu se změnilo opravdu hodně. Jak už bylo zmíněno na začátku tak se použil hlavně karbon, určitě velké plus dostane BMW za novou kapotu, která na okolí doslova řve, co za silné montrum pod sebou skrývá a výfukové potrubí Akrapovic to svým projevem jen potvrzuje.

Na karosérii byla zvolena kombinace šedé a oranžové. Oranžová se nachází na předním spliteru, kde tvoří elegantní a decentí linku, na níž navazují krásná oranžovo-stříbrná kola s pneumatikami Michelin Pilot Sport Cup 2s.

Ačkoliv se jedná o sportovní vůz na zábavné ježdění, obsahuje také plnohodnotnou výbavu, takže se nemusíte bát každodenního užívání na jízdu do práce. Na vození dětí do školy to ale asi nebude.

BMW M4 - Model dokonalý pro tuning!

BMW M4 - Model dokonalý pro tuning!

Poslední dobou často píšeme o různých úpravách M4 či o samotném modelu. Tuneři se předvádí jak jen mohou, ale přesto se vždy najde nějaký unikát. Jako např. tato úprava. Auto je výrazně snížené a jeho prahy jsou...

17. 04. 2018
Jakub Sobota
4 min čtení
Predstavenie nového Vantagu

Predstavenie nového Vantagu

Počkaj si, počkaj si..a je to tu! Je to už nejaký čas, čo sme sa venovali tomuto novému kúsku zo stajne Aston Martinu, no konečne sme sa dočkali výsledku. Zdroj: evo.co.uk Je pravda, že nový Aston Martin...

17. 04. 2018
Matúš Zliechovec
8 min čtení
Nová výbava pre Porsche

Nová výbava pre Porsche

Pokiaľ máte radi jazdu na pretekárskej dráhe, tento článok o Porsche 911 GT3 rozhodne uspokojí vašu potrebu. Model 991 druhej generácie je tvorený motoristickou technológiou značky, hardvérom a vášňou pre legálnu...

7. 04. 2018
Matúš Zliechovec
6 min čtení
Audi RS6 Avant - 600 koní?

Audi RS6 Avant - 600 koní?

Další peckou od této německé značky se stal po A7 další vynikající model. A to RS6 Avant. Avšak tento vůz si od roku 2013 polepšil o 40 koní. Každá značka má též typický design a u Audi to je to v...

18. 04. 2018
Jakub Sobota
5 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacars.cz
facebook instagram twitter
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCars.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background