background - Nový model Rolls-Royce Cullian?
Nový model Rolls-Royce Cullian?

Nový model Rolls-Royce Cullian?

20. 04. 2016
Vojtěch Růžička
0 obrázků
3 min čtení

Jak by se měl nový Rolls-Royce jmenovat se spekuluje už dlouho, ale pravděpodobně bude mít jméno "Cullinan". Je potvrzeno přímo od CEO společnosti Rolls-Royce, že probíhá vývoj a vylaďování nového modelu, který by se měl dostat na trh v roce 2018.

Rolls

Cullinan by měl být založen na platformě modelu Ghost, a nebo Phantom. Rolls-Royce se neobtěžuje učinností, na čem jim záleží je síla jejich auta, naleštěnost, a aby auto upoutalo co největší pozornost, což není většinou problém.

back

Zatím co se ostatní výrobci aut snaží vyvíjet co nejekologističtější motory, Rolls-Royce se určitě bude držet svého V12 motoru o objemu 6,6 litru a dvěmi turby. I když motor vyvíjí obrovský točivý moment, uvnitř vozu je absolutní ticho. A jste v domění, že doslova letíte krajinou.

rollstest

Na obrázku uvedeném výše je testovací Rolls-Royce Phantom, na kterém se posuzují různá zavěsná zařízení pro nadcházející model. Cena ještě není známa, ale spekuluje se o 500 000£ (asi 17 000 000 Kč).

BMW G30 M-Performance v úpravě firmy IND!

BMW G30 M-Performance v úpravě firmy IND!

S představením BMW řady 5 s označením G30 zůstalo BMW v tradičních liniích známých této modelové řadě. Nová řada 5 je spíše přirozeným vývojem platformy. Můžete si být jistí, že modelová řada je stále v kontaktu s...

23. 10. 2017
Tomáš Lunda
6 min čtení
Konkurencia športovým hybridom príde od Polestar.

Konkurencia športovým hybridom príde od Polestar.

Nie je to tak dávno, čo sme sa dozvedeli že športová divízia upravujúca Volvo príde so svojim prvým vlastným kúskom. Polestar 1 je elktrický výkonný hybrid, ktorý bude založený na...

19. 10. 2017
Matúš Zliechovec
4 min čtení
Zoznámte sa. Tank, Rezvani Tank.

Zoznámte sa. Tank, Rezvani Tank.

Rezvani Motors je americká automobilka, ktorá je známa predovšetkým svojimi extravagantnými modelmi Beast. Teraz nás opäť prekvapuje a prináša ďalší extra model. Ten nesie výstižný názov: ...

12. 10. 2017
Matúš Zliechovec
6 min čtení
Copyright © Mafia Promo s.r.o. Redakce: redakce@mafiacars.cz
facebook instagram twitter
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCars.cz je bez písemného souhlasu společnosti Mafia Promo s.r.o. zakázáno.

Made by: David Veselý & Jan Henneberg
background