background - Speciální edice Audi RS7 Zanzibar Brown – jen pro vyvolené!
Speciální edice Audi RS7 Zanzibar Brown – jen pro vyvolené!

Speciální edice Audi RS7 Zanzibar Brown – jen pro vyvolené!

18. 04. 2016
Patrik Hála
0 obrázků
8 min čtení

Audi RS7 dnes platí za jedno z těch „dokonalých“ aut. Umí totiž v podstatě všechno: ráno vás v poklidu odveze do práce, odpoledne z práce, o víkendu vás pobaví mocným motorem a schopným podvozkem, a v zimě s ním klidně můžete jet na hory. A dokonalé se teď stalo ještě „dokonalejším“ – pokud se to tak dá vůbec říct.

Právě se totiž díváte na Audi RS7 v edici Zanzibar Brown, a jak správně tušíte, není to jen „er-es-sedma“ se speciálním lakem, je toho totiž mnohem víc. A to jak na povrchu, tak i pod ním. V tomto případě tedy nejde jen o supersedan s mocným 4,0l V8 twin-turbo o výkonu 605 koní (což platí pro paket Performance). Tady totiž máme v základu i speciální výfukové potrubí od věhlasného úpravce Akrapovič. Karbon kromě koncovek výfuku najdete i na vnějších zpětných zrcátkách. Ty samozřejmě příliš hmotnosti neušetří, tady jde hlavně o design a image.

Zatím nám není známo, kolik tento vymakaný paket celkem stojí, ale k základní ceně za „standardní“ RS7 Performance (121 700 eur, skoro 3,3 milionu Kč), si budou asi v Ingolstadtu účtovat slušný balík. Nicméně ani ta zakázková barva není k zahození, auto s ní vypadá jako pojízdný šperk. Velmi efektivní, a přitom ne křiklavá. Krásná 21" kovaná kola v barvě „Black Anthracite“ ji více než doplňují. V černé jsou pak samozřejmě i všemožné další designové doplňky včetně obložení interiéru.

Když mluvíme o interiéru, tam je krása v detailech. V Audi si totiž vyhráli i s prošíváním sedadel, a na první pohled možná neuhranou, ale když se do nich zadíváte, strávili byste nad jejich precizním spracováním celé hodiny. Oku pak lahodí další pečlivé detaily jako prošívání dveří nebo páky voliče převodovky – samozřejmě v barvě auta. Přidejte si k tomu ještě další karbonové doplňky, prémiové audio Bang & Оlufsen a máte před sebou auto, které opravdu nemá snad žádnou chybu. My tedy máme jasno – pokud bychom si měli vybrat jen jedno jediné auto na všechny možné příležitosti, tenhle kousek by se rozhodně dostal do finále!

Zdroj fotografií: autoevolution.com

Konkurencia športovým hybridom príde od Polestar.

Konkurencia športovým hybridom príde od Polestar.

Nie je to tak dávno, čo sme sa dozvedeli že športová divízia upravujúca Volvo príde so svojim prvým vlastným kúskom. Polestar 1 je elktrický výkonný hybrid, ktorý bude založený na...

19. 10. 2017
Matúš Zliechovec
4 min čtení
Zoznámte sa. Tank, Rezvani Tank.

Zoznámte sa. Tank, Rezvani Tank.

Rezvani Motors je americká automobilka, ktorá je známa predovšetkým svojimi extravagantnými modelmi Beast. Teraz nás opäť prekvapuje a prináša ďalší extra model. Ten nesie výstižný názov: ...

12. 10. 2017
Matúš Zliechovec
6 min čtení
Copyright © Mafia Promo s.r.o. Redakce: redakce@mafiacars.cz
facebook instagram twitter
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCars.cz je bez písemného souhlasu společnosti Mafia Promo s.r.o. zakázáno.

Made by: David Veselý & Jan Henneberg
background