background - Bentley představilo nové Continental GT Speed Black Edition!
Bentley představilo nové Continental GT Speed Black Edition!

Bentley představilo nové Continental GT Speed Black Edition!

16. 04. 2016
Marek Schönbauer
0 obrázků
4 min čtení

Bentley Continental GT Speed je momentálně nejrychlejší vůz od této původně britské značky, nyní spadá pod koncern Volkswagen. I tak došlo ještě na další vylepšení a novou verzi tohoto modelu.

Konkrétně tento krasavec má pod kapotou ukrytou W12 o objemu 6.0 litru, která je navíc doplněna o dvě turba. Zrychlení z 0 na 100 km/h trvá pouze opravdu krátkých 3,9 sekundy. Toho bylo docíleno zvýšením výkonu motoru na 633 koní a kroutícího momentu na 840 Nm. Maximální rychlost je pak 330 km/h. Příjemný je pak tah automobilu, jelikož maximální kroutící moment je k dispozici od 2000 do 5000 otáček za minutu.

Nová verze se ale liší hlavně vzhledem, najdeme zde hodně kontrastu mezi černou a červenou, nejvíce změn je pozorovatelných v interiéru a dále si určitě povšimnete také černých 21" kol, pod kterými se blýskají červeně lakované třmeny brzd.

Black Edition se prodává ve verzích kupé a kabriolet. Prodej novinky již byl zahájen a první hotové kusy by měly dorazit letos v létě. Cenu vozu bude 6 000 000 Kč, což je o 270 000 Kč více oproti GT Speed.

BMW G30 M-Performance v úpravě firmy IND!

BMW G30 M-Performance v úpravě firmy IND!

S představením BMW řady 5 s označením G30 zůstalo BMW v tradičních liniích známých této modelové řadě. Nová řada 5 je spíše přirozeným vývojem platformy. Můžete si být jistí, že modelová řada je stále v kontaktu s...

23. 10. 2017
Tomáš Lunda
6 min čtení
Konkurencia športovým hybridom príde od Polestar.

Konkurencia športovým hybridom príde od Polestar.

Nie je to tak dávno, čo sme sa dozvedeli že športová divízia upravujúca Volvo príde so svojim prvým vlastným kúskom. Polestar 1 je elktrický výkonný hybrid, ktorý bude založený na...

19. 10. 2017
Matúš Zliechovec
4 min čtení
Zoznámte sa. Tank, Rezvani Tank.

Zoznámte sa. Tank, Rezvani Tank.

Rezvani Motors je americká automobilka, ktorá je známa predovšetkým svojimi extravagantnými modelmi Beast. Teraz nás opäť prekvapuje a prináša ďalší extra model. Ten nesie výstižný názov: ...

12. 10. 2017
Matúš Zliechovec
6 min čtení
Copyright © Mafia Promo s.r.o. Redakce: redakce@mafiacars.cz
facebook instagram twitter
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCars.cz je bez písemného souhlasu společnosti Mafia Promo s.r.o. zakázáno.

Made by: David Veselý & Jan Henneberg
background