background - Nové Porsche Panamera 2017!
Nové Porsche Panamera 2017!

Nové Porsche Panamera 2017!

26. 03. 2016
Marek Schönbauer
0 obrázků
4 min čtení

Porsche dokončilo vývoj druhé generace svého luxusního vozu Panamera a nyní probíhá testování na silnicích. Díky tomu se také na internetu objevily fotky nového zamaskovaného vozu.

Novinka je podle fotografií o malinko delší, než její předchůdce z roku 2012. Přední blatníky jsou větší a interiér se také dočkal příjemných změn. Na fotkách toho moc není vidět, ale určitě se dočkáme nového volantu, většího displeje a menšího voliče automatické převodovky. Za zmínku ještě stojí druhý držák nápojů.

Při výrobě byly použity lehčí materiály a nová Panamera je o 90 kg lehčí oproti staršímu modelu. Panamera S dostane pod kapotu nový V6 se dvěma turby, pro variantu GTS a Turbo jsou připraveny V8. Pokud jste ujetí na ekologii, tak vás jistě také zaujme Panamera S E-Hybrid s novými výkonějšími a lehčími bateriemi.

Oficiálního představení a uvedení na trh bychom se měli dočkat koncem tohoto roku. Porsche zatím žádná konkrétní čísla neuvedlo.

BMW G30 M-Performance v úpravě firmy IND!

BMW G30 M-Performance v úpravě firmy IND!

S představením BMW řady 5 s označením G30 zůstalo BMW v tradičních liniích známých této modelové řadě. Nová řada 5 je spíše přirozeným vývojem platformy. Můžete si být jistí, že modelová řada je stále v kontaktu s...

23. 10. 2017
Tomáš Lunda
6 min čtení
Konkurencia športovým hybridom príde od Polestar.

Konkurencia športovým hybridom príde od Polestar.

Nie je to tak dávno, čo sme sa dozvedeli že športová divízia upravujúca Volvo príde so svojim prvým vlastným kúskom. Polestar 1 je elktrický výkonný hybrid, ktorý bude založený na...

19. 10. 2017
Matúš Zliechovec
4 min čtení
Zoznámte sa. Tank, Rezvani Tank.

Zoznámte sa. Tank, Rezvani Tank.

Rezvani Motors je americká automobilka, ktorá je známa predovšetkým svojimi extravagantnými modelmi Beast. Teraz nás opäť prekvapuje a prináša ďalší extra model. Ten nesie výstižný názov: ...

12. 10. 2017
Matúš Zliechovec
6 min čtení
Copyright © Mafia Promo s.r.o. Redakce: redakce@mafiacars.cz
facebook instagram twitter
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCars.cz je bez písemného souhlasu společnosti Mafia Promo s.r.o. zakázáno.

Made by: David Veselý & Jan Henneberg
background