background - Cadillac uvádí Plug-in hybrid verzi CT6 2017
Cadillac uvádí Plug-in hybrid verzi CT6 2017

Cadillac uvádí Plug-in hybrid verzi CT6 2017

25. 03. 2016
Marek Schönbauer
0 obrázků
3 min čtení

Na Cadillac CT6 jsme se již zaměřili podrobněji v tomto článku. Tento vůz je mezi námi již jeden rok a Cadillac si nyní přichystal inovaci v podobě úprav přední nápravy, ale to podstatnější je verze Plug-in hybrid.

Benzinový motor bude 4 válec 2.0 a k tomu navíc ještě dva elektromotory, které budou dostávat energii z baterií o výkonu 18.4 kWh. Po aktivaci sportovního režimu pracují obě pohonné jednotky dohromady a celkový výkon je 449 koní. Zrychlení z 0 na 100 km/h udávané výrobcem trvá 5,6 sekund. Maximální dojezd čistě na elektrickou energii je 60 km.

Baterie jsou umístěny v podvozku vozu, což je malá změna, protože ostatní baterie Volt jsou umístěny ještě ve středovém tunelu, který se táhne od přístrojové desky až k zadním sedadlům. Oba elektromotory však nejsou stejné, jeden je indukční a druhý magnetický.

Konkurencia športovým hybridom príde od Polestar.

Konkurencia športovým hybridom príde od Polestar.

Nie je to tak dávno, čo sme sa dozvedeli že športová divízia upravujúca Volvo príde so svojim prvým vlastným kúskom. Polestar 1 je elktrický výkonný hybrid, ktorý bude založený na...

19. 10. 2017
Matúš Zliechovec
4 min čtení
Zoznámte sa. Tank, Rezvani Tank.

Zoznámte sa. Tank, Rezvani Tank.

Rezvani Motors je americká automobilka, ktorá je známa predovšetkým svojimi extravagantnými modelmi Beast. Teraz nás opäť prekvapuje a prináša ďalší extra model. Ten nesie výstižný názov: ...

12. 10. 2017
Matúš Zliechovec
6 min čtení
Copyright © Mafia Promo s.r.o. Redakce: redakce@mafiacars.cz
facebook instagram twitter
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCars.cz je bez písemného souhlasu společnosti Mafia Promo s.r.o. zakázáno.

Made by: David Veselý & Jan Henneberg
background