background - Jedinečná edice Bentley Continental GT Speed Black!
Jedinečná edice Bentley Continental GT Speed Black!

Jedinečná edice Bentley Continental GT Speed Black!

22. 03. 2016
Patrik Hála
0 obrázků
5 min čtení

600 000 dolarů (něco přes 14 milionů korun) je spousta peněz. Za to se už dá postavit hodně pěkné sídlo. Nebo za to můžete mít dva „standardní Continentaly“ napěchované výbavou až po strop. Ale také za ty peníze můžete mít jeden vrcholný a raritní Continental GT Speed Black, představený na VC Austrálie!

A jelikož vychází z modelu GT Speed, nemůže ho pohánět nic jiného než 6,0l benzinový motor W12 o výkonu 626 koní. Podstatně sportovnější specifikace edice Black se nedá zapřít, takže si k němu můžete objednat i nesmrtelné karbon-keramické brzdy, které se objevily třeba na supersportovním Continentalu GT3-R. Ty samy o sobě mají hodnotu 20 000 dolarů (480 000 Kč).

GT Speed Black je pro náročné zákazníky, kteří oceňují aristokracii Bentley, výkonné verze Speed, ale volali po poněkud sportovnějším a nepřehlédnutelnějším provedení. Červené lemování nárazníků, bočních prahů i hliníkové mřížky splňuje tyto atributy dokonale. A přece není Black Speed nikterak výstřední. Uhrančivá červená barva se pak promítá i do interiéru v podobě rudých dekorů sedadel, palubní desky i středového tunelu. To vše korunují zakázková 20" kola v černém chromu. Zpoza nich pak prosvítají červené brzdové třmeny. Člověk by snad ani nemohl žádat víc. Nicméně, přestože model GT Speed Black můžete teoreticky jen těžko přehlédnout, prakticky není velká šance, že se s ním setkáte. Když pomineme fakt, že jde o edici výhradně pro australské zákazníky, vznikne tento černý démon v pouhých 10 kusech.

Zdroj fotografií: caradvice.com

Konkurencia športovým hybridom príde od Polestar.

Konkurencia športovým hybridom príde od Polestar.

Nie je to tak dávno, čo sme sa dozvedeli že športová divízia upravujúca Volvo príde so svojim prvým vlastným kúskom. Polestar 1 je elktrický výkonný hybrid, ktorý bude založený na...

19. 10. 2017
Matúš Zliechovec
4 min čtení
Zoznámte sa. Tank, Rezvani Tank.

Zoznámte sa. Tank, Rezvani Tank.

Rezvani Motors je americká automobilka, ktorá je známa predovšetkým svojimi extravagantnými modelmi Beast. Teraz nás opäť prekvapuje a prináša ďalší extra model. Ten nesie výstižný názov: ...

12. 10. 2017
Matúš Zliechovec
6 min čtení
Copyright © Mafia Promo s.r.o. Redakce: redakce@mafiacars.cz
facebook instagram twitter
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCars.cz je bez písemného souhlasu společnosti Mafia Promo s.r.o. zakázáno.

Made by: David Veselý & Jan Henneberg
background