background - KEN BLOCK a jeho peklo v DUBAJI!
KEN BLOCK a jeho peklo v DUBAJI!

KEN BLOCK a jeho peklo v DUBAJI!

16. 03. 2016
Jan Čos
3 obrázků
10 min čtení

Máme tu další díl z Kenovy série Gymkhana videíí. Tento díl je však něčím zvláštní, něčím odlišný od ostatních. Díky čemu tomu tak je? Možná už jen tím že, tento díl se natáčel v Dubaji ve městě, kde určitě uvidíme největší a nejdražší skvosty na silnicích, těch důvodů je tu určitě několik, proč tento díl je právě natolik zvláštní. Kenovi patřilo celé město, letiště a také policie s Armádou! Hned ze začátku musel Ken vyhodil z Fiesty šelmu, pak se po cestě do města přiřítil mezi supersporty tamější policie a tam prováděl tzv. "donut", policie mu udělala čtverec jejími supersporty (např. Bmw I8, Mercedes SLS, Mercedes G), po několika "Donutech" se Kenovi uvolnila cest, díky tomu, že právě překrásný Mercedes G, udělal prostor, aby Ken mohl pokračovat v krasojízdě.

K1

Ken dělal jeho obvyklé kousky, když se klouzal ze strany na stranu, ale to by se tu nesměl objevit velký Ford Raptor, který se díky rampě dostal na dvě kola a jel na široké Dubajské silnici po dvou kolech, ale to by nebyl starý dobrý Ken, aby se okolo něj musel klouzat, takže jeden Ford na 2 kolech a druhý o hodně menší Ford se klouzal okolo něj, udělal několik koleček a zase letěl někam jinam. Ale teď přijde jeden z nejlepších momentů nového videa! A to je ten, že si Ken dal závod proti Bugatti Veyron, Lamborghini Aventador, Lexusu LFA a dalším hypersportům na obrovské opuštěné dálnici. Možná menšina z Vás, ale čeká, že Ken s maličkou Fiestou bude mít nejlepší odpich, nedá se čemu divit, když jeho maličká Fiesta disponuje výkonem 650 koní a 900 Nm. Tento výkon ho vystřelí z 0 na 100 za něco málo okolo 2 sekund a ano, musí před tímto prckem přikleknout i mocná Buggati co se týče odpichu.

K2

Ale ani tohle Kenovi nestačilo, udělal si svoje hřiště i z příjezdové cesty k velkému paláci. Avšak se nemusíte bát, i v tomto díle uvidíte normální kousky od Kena, drift na přesné milimetry, otočky na místě a uvidíte i skok. Nicméně na ten nejlepší kousek si musíte počkat až na konec videa, největší kousek, probíhá díky největšímu letadlu co asi v Dubaji mají. Docela Kena obdivuji, že vůbec okolo takového monstra chtěl projet a natož driftovat okolo něj, když se kolos hýbe.

K1

Jsem zvědavý, co si Ken s týmem pro nás připraví na další díl, jestli tohle všechno překoná, tak to všechna čest Kene! Myslím si, že tohle video, bude jedno z nejlepších co se týče Driftu auta, které má poháněna všechna kola, profíci na drift s typickým náhonem na zadní nápravu jsou zase jiní. O tom napíšeme v dalším článku.

K3

Konkurencia športovým hybridom príde od Polestar.

Konkurencia športovým hybridom príde od Polestar.

Nie je to tak dávno, čo sme sa dozvedeli že športová divízia upravujúca Volvo príde so svojim prvým vlastným kúskom. Polestar 1 je elktrický výkonný hybrid, ktorý bude založený na...

19. 10. 2017
Matúš Zliechovec
4 min čtení
Zoznámte sa. Tank, Rezvani Tank.

Zoznámte sa. Tank, Rezvani Tank.

Rezvani Motors je americká automobilka, ktorá je známa predovšetkým svojimi extravagantnými modelmi Beast. Teraz nás opäť prekvapuje a prináša ďalší extra model. Ten nesie výstižný názov: ...

12. 10. 2017
Matúš Zliechovec
6 min čtení
Copyright © Mafia Promo s.r.o. Redakce: redakce@mafiacars.cz
facebook instagram twitter
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCars.cz je bez písemného souhlasu společnosti Mafia Promo s.r.o. zakázáno.

Made by: David Veselý & Jan Henneberg
background