background - Rozstřelený Koenigsegg – nejdražší bouračka v dějinách Číny!
Rozstřelený Koenigsegg – nejdražší bouračka v dějinách Číny!

Rozstřelený Koenigsegg – nejdražší bouračka v dějinách Číny!

14. 03. 2016
Patrik Hála
0 obrázků
5 min čtení

Narazit na bouračku luxusního supersportu není dnes na internetu vůbec těžké. Člověk si buď řekne „Aha, dobře mu tak, neměl se předvádět“, nebo je vám prostě líto auta. A někdy také obojí dohromady. Co si ale myslet v případě, když v takové „pojistné událostí“ hrál roli alkohol?

To je přesně případ jednoho vysoce postaveného čínského byznysmena, o kterém víme jen to, že je to jistý pan Liu. Zdá se, že evidentně dostál svému jménu. V „povzbuzeném“ stavu si usmyslel, že by byl dobrý nápad usednout za volant svého švédského hypersportu Koenigsegg Agera R. Raketu s pětilitrovým motorem V8 twin-turbo o výkonu 1115 koní by měl leckdo plné ruce práce uřídit i za střízliva, takže výsledek tohoto rozhodnutí vás jistě nepřekvapuje.

Podle čínských úřadů se „závodníkovi“ zaplaťpánbůh nic nestalo. Jeden by si řekl, že takový člověk zkrátka zaplatí opravu za několik milionů a pojede se dál. Jenže to nebude tak jednoduché. Díky rozsáhlým škodám na autě za více než 30 milionů a „dostupnosti“, nebo spíše nedostupnosti náhradních dílů je auto nutné k opravě poslat zpět do továrny ve švédském Ängelholmu. Čínské úřady tak mluví o jedné z vůbec nejdražších dopravních nehod v historii Číny. A to se jí zúčastnilo vlastně jen jedno auto. Naštěstí.

Zdroj fotografií: carnewschina.com, autowp.ru

Konkurencia športovým hybridom príde od Polestar.

Konkurencia športovým hybridom príde od Polestar.

Nie je to tak dávno, čo sme sa dozvedeli že športová divízia upravujúca Volvo príde so svojim prvým vlastným kúskom. Polestar 1 je elktrický výkonný hybrid, ktorý bude založený na...

19. 10. 2017
Matúš Zliechovec
4 min čtení
Zoznámte sa. Tank, Rezvani Tank.

Zoznámte sa. Tank, Rezvani Tank.

Rezvani Motors je americká automobilka, ktorá je známa predovšetkým svojimi extravagantnými modelmi Beast. Teraz nás opäť prekvapuje a prináša ďalší extra model. Ten nesie výstižný názov: ...

12. 10. 2017
Matúš Zliechovec
6 min čtení
Copyright © Mafia Promo s.r.o. Redakce: redakce@mafiacars.cz
facebook instagram twitter
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCars.cz je bez písemného souhlasu společnosti Mafia Promo s.r.o. zakázáno.

Made by: David Veselý & Jan Henneberg
background