background - Mercedes S63 AMG Black Edition v úpravě od Mansory
Mercedes S63 AMG Black Edition v úpravě od Mansory

Mercedes S63 AMG Black Edition v úpravě od Mansory

12. 03. 2016
Marek Schönbauer
0 obrázků
6 min čtení

Mercedes S63 AMG je jedno z nejhezčích rychlých kupé na světě. Nicméně i přesto se známá firma Mansory rozhodla pro vylepšení designu a došlo i na motor a ostatní díly.

Jako první si povíme, co se událo za změny kolem pohonu. Původní výkon 5,5 litrové V8 bi-turbo byl 577 koní. Díky lepšímu potrubí, těsnění, vylepšení turbodmychadel a dalších úprav se však zvedl na 887 koní. Jenže v Mansory se jim to stále zdálo málo, tak ještě přidali a výsledek je 985 koňských sil! Zrychlení z 0 na 100 km/h trvá 3,2 sekundy a maximální rychlost je elektronicky omezena na 300 km/h.

V interiéru se udály také podstatné změny. Jako největší úprava je výměna kůže, dále byly některé díly nahrazeny karbonem a za zmínku stojí také určitě nový sportovní volant. Ten jako bonus stále obsahuje tlačítka, takže komfortní ovládání vozu jako u původního volantu řidiči zůstane.

Exteriér je jedním slovem úžasný. Nešetřilo se na ničem. Všude najdeme karbonové díly, přibyly nové průduchy, rozšířené blatníky a také spoiler. Samozřejmostí jsou i koncovky výfuku ve stylu Mansory a celkový hodně agresivní vzhled vozu.

V Mansory odvedli opět perfektní práci a Mercedes se jim opravdu povedl navzdory tomu, že stěží lze vylepšit něco, co už dokonalé je. Někomu by možná mohla vadit až přílišná agresivní vizáž auta, ale to je subjektivní. Za nás se úprava rozhodně povedla a těšíme se na další mistrovské dílo od tohoto úpravce.

Líbí se vám tato úprava od Mansory?

Ano, je perfektní!
Není to špatné.
Nelíbí se mi.
Celkem hlasů: 113
BMW G30 M-Performance v úpravě firmy IND!

BMW G30 M-Performance v úpravě firmy IND!

S představením BMW řady 5 s označením G30 zůstalo BMW v tradičních liniích známých této modelové řadě. Nová řada 5 je spíše přirozeným vývojem platformy. Můžete si být jistí, že modelová řada je stále v kontaktu s...

23. 10. 2017
Tomáš Lunda
6 min čtení
Konkurencia športovým hybridom príde od Polestar.

Konkurencia športovým hybridom príde od Polestar.

Nie je to tak dávno, čo sme sa dozvedeli že športová divízia upravujúca Volvo príde so svojim prvým vlastným kúskom. Polestar 1 je elktrický výkonný hybrid, ktorý bude založený na...

19. 10. 2017
Matúš Zliechovec
4 min čtení
Zoznámte sa. Tank, Rezvani Tank.

Zoznámte sa. Tank, Rezvani Tank.

Rezvani Motors je americká automobilka, ktorá je známa predovšetkým svojimi extravagantnými modelmi Beast. Teraz nás opäť prekvapuje a prináša ďalší extra model. Ten nesie výstižný názov: ...

12. 10. 2017
Matúš Zliechovec
6 min čtení
Copyright © Mafia Promo s.r.o. Redakce: redakce@mafiacars.cz
facebook instagram twitter
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCars.cz je bez písemného souhlasu společnosti Mafia Promo s.r.o. zakázáno.

Made by: David Veselý & Jan Henneberg
background