background - Mercedes S63 AMG Black Edition v úpravě od Mansory
Mercedes S63 AMG Black Edition v úpravě od Mansory

Mercedes S63 AMG Black Edition v úpravě od Mansory

12. 03. 2016
Marek Schönbauer
0 obrázků
6 min čtení

Mercedes S63 AMG je jedno z nejhezčích rychlých kupé na světě. Nicméně i přesto se známá firma Mansory rozhodla pro vylepšení designu a došlo i na motor a ostatní díly.

Jako první si povíme, co se událo za změny kolem pohonu. Původní výkon 5,5 litrové V8 bi-turbo byl 577 koní. Díky lepšímu potrubí, těsnění, vylepšení turbodmychadel a dalších úprav se však zvedl na 887 koní. Jenže v Mansory se jim to stále zdálo málo, tak ještě přidali a výsledek je 985 koňských sil! Zrychlení z 0 na 100 km/h trvá 3,2 sekundy a maximální rychlost je elektronicky omezena na 300 km/h.

V interiéru se udály také podstatné změny. Jako největší úprava je výměna kůže, dále byly některé díly nahrazeny karbonem a za zmínku stojí také určitě nový sportovní volant. Ten jako bonus stále obsahuje tlačítka, takže komfortní ovládání vozu jako u původního volantu řidiči zůstane.

Exteriér je jedním slovem úžasný. Nešetřilo se na ničem. Všude najdeme karbonové díly, přibyly nové průduchy, rozšířené blatníky a také spoiler. Samozřejmostí jsou i koncovky výfuku ve stylu Mansory a celkový hodně agresivní vzhled vozu.

V Mansory odvedli opět perfektní práci a Mercedes se jim opravdu povedl navzdory tomu, že stěží lze vylepšit něco, co už dokonalé je. Někomu by možná mohla vadit až přílišná agresivní vizáž auta, ale to je subjektivní. Za nás se úprava rozhodně povedla a těšíme se na další mistrovské dílo od tohoto úpravce.

Líbí se vám tato úprava od Mansory?

Ano, je perfektní!
Není to špatné.
Nelíbí se mi.
Celkem hlasů: 113
Tvár nového Mercedesu G odhalená.

Tvár nového Mercedesu G odhalená.

A je to tu, dočkali sme sa. Po čiastočnej ochutnávke v podobe vylepšeného interiéru nového Mercedesu triedy G článok sme sa dočkali zvyšnej časti prekvapenia. Podstata nového...

19. 01. 2018
Matúš Zliechovec
8 min čtení
Přijímáme nové redaktory!

Přijímáme nové redaktory!

Zajímáš se o auta a jsi schopný předávat informace o nich ostatním? Tak to jsi na správné adrese, protože právě přijímáme nové redaktory do našeho týmu. V tomto článku vám napíšu pár podmínek, které...

17. 01. 2018
Jakub Sobota
2 min čtení
Ford Mustang - Facelift s předkusem

Ford Mustang - Facelift s předkusem

Jedna z nejpopulárnějších značek na americkém trhu představila svůj nejvýznamnější model v novém kabátu. Podle Fordu změnili jak přední, ale i zadní partie auta....

13. 01. 2018
Jakub Sobota
5 min čtení
WheelsandMORE pre NISSAN GT-R

WheelsandMORE pre NISSAN GT-R

Možno si to ani neuvedomujeme, ale generácia R35 od Nissanu pre model GT-R je tu už od konca roku 2007. Nejeden by si povedal, že v rýchlo rozvíjajúcom sa automobilovom svete je to už dlhá doba a...

11. 01. 2018
Matúš Zliechovec
9 min čtení
Copyright © Mafia Promo s.r.o. Redakce: redakce@mafiacars.cz
facebook instagram twitter
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCars.cz je bez písemného souhlasu společnosti Mafia Promo s.r.o. zakázáno.

Made by: David Veselý & Jan Henneberg
background