background - Luxusní Maybach 57 S Knight Luxury za 1 000 000 $!
Luxusní Maybach 57 S Knight Luxury za 1 000 000 $!

Luxusní Maybach 57 S Knight Luxury za 1 000 000 $!

5. 03. 2016
Marek Schönbauer
0 obrázků
7 min čtení

Maybach byl vždy výrobcem luxusních limuzín, takže v nich najdeme jen to nejlepší vybavení a techniku na trhu. Navzdory tomu je stále pro další úpravce Maybach 57 S nejvyhledávanějším modelem. My se nyní blíže podíváme na verzi za 1 000 000 $ od Knight Luxury, což je americká společnost pocházející z Floridy.

Původní Maybach měl pod kapotou 5.5 litru V12 doplněnou dvěma turby a výkon byl 543 koní (405 kW).

Úpravy se týkají hlavně vzhledu a poté zdokonalení systému a výbavy vozidla, jako jsou například LED světlomety, výfukový systém a nebo výraznější karbonový bodykit. Karbonu si všimnete jako první, který je téměř všude a s jeho velkou plochou, která zabírá většinu karoserie, se jedná o opravdu úctyhodnou limuzínu. Jako další Vás jistě okouzlí obrovská kola, jejichž karbonové disky mají rozměr 24". Obuty jsou pneumatiky Pirelli P-Zero Nero 285/30 R24.

Pod kapotou se typicky ukrývá V12, která byla také vylepšena a aktuální výkon je více než dostatečných 712 koní (531 kW). Samozřejmostí je také přehraná řídící jednotka a zlepšený podvozek, aby zvládl sílu motoru a hmotnost vozu, která přesahuje 2 tuny.

To hlavní se však ukrývá v interiéru. Dalo by se říci, že zde nenajdeme nic jiného než karbon a kůži s vyšitými kosočtverci. Jakýkoliv plast bychom hledali marně. Kůže je dokonce i na podlaze a v kufru, aby taky ne za tu cenu. A jako příjemný bonus je ve výbavě také několik Apple přístrojů. Za zmínku stojí iPady k ovládání vozu a Apple TV. O internet se stará modul s podporou LTE.

Zde je menší fotogalerie tohoto krasavce

Vypadá úprava Luxury Knight lépe, než původní verze Maybachu 57 S?

Ano! Paráda.
Docela to ujde.
Ne, nelíbí se mi.
Celkem hlasů: 155
Konkurencia športovým hybridom príde od Polestar.

Konkurencia športovým hybridom príde od Polestar.

Nie je to tak dávno, čo sme sa dozvedeli že športová divízia upravujúca Volvo príde so svojim prvým vlastným kúskom. Polestar 1 je elktrický výkonný hybrid, ktorý bude založený na...

19. 10. 2017
Matúš Zliechovec
4 min čtení
Zoznámte sa. Tank, Rezvani Tank.

Zoznámte sa. Tank, Rezvani Tank.

Rezvani Motors je americká automobilka, ktorá je známa predovšetkým svojimi extravagantnými modelmi Beast. Teraz nás opäť prekvapuje a prináša ďalší extra model. Ten nesie výstižný názov: ...

12. 10. 2017
Matúš Zliechovec
6 min čtení
Copyright © Mafia Promo s.r.o. Redakce: redakce@mafiacars.cz
facebook instagram twitter
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCars.cz je bez písemného souhlasu společnosti Mafia Promo s.r.o. zakázáno.

Made by: David Veselý & Jan Henneberg
background