background - Mansory tahá eso z rukávu!
Mansory tahá eso z rukávu!

Mansory tahá eso z rukávu!

2. 03. 2016
Dominik Sládek
0 obrázků
6 min čtení

Mansory má vždy něco v rukávu. Nyní však vytáhli tu nejlepší kartu, kterou z balíčku vytáhnout mohli. O upraveném Mercedesu GT S jsme vám již psali, ale tahle úprava je zcela něco nového.

2

Kompletní aerodynamický bodykit z něj udělal jedno z nejextrémnějších žihadel za poslední dobu. Široká karosérie se rozšířila o 25 cm. Udělala své a díky ní se z Mercedesu stává pěkně naštvaný medvěd. Zásluhu na tom má nový přední nárazník, spoilery dostaly chlazení navíc, boční prahy také nezůstaly beze změny a co se týče zadní části. Ta obsahuje extrémní difuzor a stylizovaný zadní spoiler. Kapota je zbarvena do červena za použití karbonových vláken.

5

730 koní pohání základní čtyřlitrový osmiválec, který byl obohacen o větší turbodmychadla, výfukový systém z nerezové oceli, zárověň s nimi byl přidán vzduchový sportovní filtr a nový software řídící jednotky.

3

Díky všem těmto vylepšením může medvěd podávát výkony jako je sprint z nuly na sto za 3,4 sekundy a dosáhnout maximální rychlosti 330 km/h.

1

Mercedes stojí na kolech o velikost 21 palců s předními rozměry o velikosti 245/30 ZR21 a vzadu s trochu většími rozměry 305/25 ZR21. Pružina Mansory kit pomáhá snížit celkovou výšku vozu AMG GT S.

6 7

Iteriér zdobí karbonová vlákna, sedadla dostala červeno-černou kůži s bílým vyšíváním. Nechybí zde, ani logo společnosti Mansory, osvětlené dveře spolu s pedály a zadní výztužení v červené barvě, které je taktéž vyrobeno z karbonových vláken. Tento model bude představen na Ženevském autosalonu.

8 9

Tvár nového Mercedesu G odhalená.

Tvár nového Mercedesu G odhalená.

A je to tu, dočkali sme sa. Po čiastočnej ochutnávke v podobe vylepšeného interiéru nového Mercedesu triedy G článok sme sa dočkali zvyšnej časti prekvapenia. Podstata nového...

19. 01. 2018
Matúš Zliechovec
8 min čtení
Přijímáme nové redaktory!

Přijímáme nové redaktory!

Zajímáš se o auta a jsi schopný předávat informace o nich ostatním? Tak to jsi na správné adrese, protože právě přijímáme nové redaktory do našeho týmu. V tomto článku vám napíšu pár podmínek, které...

17. 01. 2018
Jakub Sobota
2 min čtení
Ford Mustang - Facelift s předkusem

Ford Mustang - Facelift s předkusem

Jedna z nejpopulárnějších značek na americkém trhu představila svůj nejvýznamnější model v novém kabátu. Podle Fordu změnili jak přední, ale i zadní partie auta....

13. 01. 2018
Jakub Sobota
5 min čtení
WheelsandMORE pre NISSAN GT-R

WheelsandMORE pre NISSAN GT-R

Možno si to ani neuvedomujeme, ale generácia R35 od Nissanu pre model GT-R je tu už od konca roku 2007. Nejeden by si povedal, že v rýchlo rozvíjajúcom sa automobilovom svete je to už dlhá doba a...

11. 01. 2018
Matúš Zliechovec
9 min čtení
Copyright © Mafia Promo s.r.o. Redakce: redakce@mafiacars.cz
facebook instagram twitter
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCars.cz je bez písemného souhlasu společnosti Mafia Promo s.r.o. zakázáno.

Made by: David Veselý & Jan Henneberg
background