background - Mansory tahá eso z rukávu!
Mansory tahá eso z rukávu!

Mansory tahá eso z rukávu!

2. 03. 2016
Dominik Sládek
0 obrázků
6 min čtení

Mansory má vždy něco v rukávu. Nyní však vytáhli tu nejlepší kartu, kterou z balíčku vytáhnout mohli. O upraveném Mercedesu GT S jsme vám již psali, ale tahle úprava je zcela něco nového.

2

Kompletní aerodynamický bodykit z něj udělal jedno z nejextrémnějších žihadel za poslední dobu. Široká karosérie se rozšířila o 25 cm. Udělala své a díky ní se z Mercedesu stává pěkně naštvaný medvěd. Zásluhu na tom má nový přední nárazník, spoilery dostaly chlazení navíc, boční prahy také nezůstaly beze změny a co se týče zadní části. Ta obsahuje extrémní difuzor a stylizovaný zadní spoiler. Kapota je zbarvena do červena za použití karbonových vláken.

5

730 koní pohání základní čtyřlitrový osmiválec, který byl obohacen o větší turbodmychadla, výfukový systém z nerezové oceli, zárověň s nimi byl přidán vzduchový sportovní filtr a nový software řídící jednotky.

3

Díky všem těmto vylepšením může medvěd podávát výkony jako je sprint z nuly na sto za 3,4 sekundy a dosáhnout maximální rychlosti 330 km/h.

1

Mercedes stojí na kolech o velikost 21 palců s předními rozměry o velikosti 245/30 ZR21 a vzadu s trochu většími rozměry 305/25 ZR21. Pružina Mansory kit pomáhá snížit celkovou výšku vozu AMG GT S.

6 7

Iteriér zdobí karbonová vlákna, sedadla dostala červeno-černou kůži s bílým vyšíváním. Nechybí zde, ani logo společnosti Mansory, osvětlené dveře spolu s pedály a zadní výztužení v červené barvě, které je taktéž vyrobeno z karbonových vláken. Tento model bude představen na Ženevském autosalonu.

8 9

BMW M4 - Model dokonalý pro tuning!

BMW M4 - Model dokonalý pro tuning!

Poslední dobou často píšeme o různých úpravách M4 či o samotném modelu. Tuneři se předvádí jak jen mohou, ale přesto se vždy najde nějaký unikát. Jako např. tato úprava. Auto je výrazně snížené a jeho prahy jsou...

17. 04. 2018
Jakub Sobota
4 min čtení
Predstavenie nového Vantagu

Predstavenie nového Vantagu

Počkaj si, počkaj si..a je to tu! Je to už nejaký čas, čo sme sa venovali tomuto novému kúsku zo stajne Aston Martinu, no konečne sme sa dočkali výsledku. Zdroj: evo.co.uk Je pravda, že nový Aston Martin...

17. 04. 2018
Matúš Zliechovec
8 min čtení
Nová výbava pre Porsche

Nová výbava pre Porsche

Pokiaľ máte radi jazdu na pretekárskej dráhe, tento článok o Porsche 911 GT3 rozhodne uspokojí vašu potrebu. Model 991 druhej generácie je tvorený motoristickou technológiou značky, hardvérom a vášňou pre legálnu...

7. 04. 2018
Matúš Zliechovec
6 min čtení
Audi RS6 Avant - 600 koní?

Audi RS6 Avant - 600 koní?

Další peckou od této německé značky se stal po A7 další vynikající model. A to RS6 Avant. Avšak tento vůz si od roku 2013 polepšil o 40 koní. Každá značka má též typický design a u Audi to je to v...

18. 04. 2018
Jakub Sobota
5 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacars.cz
facebook instagram twitter
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCars.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background