background - Mansory tahá eso z rukávu!
Mansory tahá eso z rukávu!

Mansory tahá eso z rukávu!

2. 03. 2016
Dominik Sládek
0 obrázků
6 min čtení

Mansory má vždy něco v rukávu. Nyní však vytáhli tu nejlepší kartu, kterou z balíčku vytáhnout mohli. O upraveném Mercedesu GT S jsme vám již psali, ale tahle úprava je zcela něco nového.

2

Kompletní aerodynamický bodykit z něj udělal jedno z nejextrémnějších žihadel za poslední dobu. Široká karosérie se rozšířila o 25 cm. Udělala své a díky ní se z Mercedesu stává pěkně naštvaný medvěd. Zásluhu na tom má nový přední nárazník, spoilery dostaly chlazení navíc, boční prahy také nezůstaly beze změny a co se týče zadní části. Ta obsahuje extrémní difuzor a stylizovaný zadní spoiler. Kapota je zbarvena do červena za použití karbonových vláken.

5

730 koní pohání základní čtyřlitrový osmiválec, který byl obohacen o větší turbodmychadla, výfukový systém z nerezové oceli, zárověň s nimi byl přidán vzduchový sportovní filtr a nový software řídící jednotky.

3

Díky všem těmto vylepšením může medvěd podávát výkony jako je sprint z nuly na sto za 3,4 sekundy a dosáhnout maximální rychlosti 330 km/h.

1

Mercedes stojí na kolech o velikost 21 palců s předními rozměry o velikosti 245/30 ZR21 a vzadu s trochu většími rozměry 305/25 ZR21. Pružina Mansory kit pomáhá snížit celkovou výšku vozu AMG GT S.

6 7

Iteriér zdobí karbonová vlákna, sedadla dostala červeno-černou kůži s bílým vyšíváním. Nechybí zde, ani logo společnosti Mansory, osvětlené dveře spolu s pedály a zadní výztužení v červené barvě, které je taktéž vyrobeno z karbonových vláken. Tento model bude představen na Ženevském autosalonu.

8 9

Konkurencia športovým hybridom príde od Polestar.

Konkurencia športovým hybridom príde od Polestar.

Nie je to tak dávno, čo sme sa dozvedeli že športová divízia upravujúca Volvo príde so svojim prvým vlastným kúskom. Polestar 1 je elktrický výkonný hybrid, ktorý bude založený na...

19. 10. 2017
Matúš Zliechovec
4 min čtení
Zoznámte sa. Tank, Rezvani Tank.

Zoznámte sa. Tank, Rezvani Tank.

Rezvani Motors je americká automobilka, ktorá je známa predovšetkým svojimi extravagantnými modelmi Beast. Teraz nás opäť prekvapuje a prináša ďalší extra model. Ten nesie výstižný názov: ...

12. 10. 2017
Matúš Zliechovec
6 min čtení
Copyright © Mafia Promo s.r.o. Redakce: redakce@mafiacars.cz
facebook instagram twitter
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCars.cz je bez písemného souhlasu společnosti Mafia Promo s.r.o. zakázáno.

Made by: David Veselý & Jan Henneberg
background