background - Standardní výkon Renntechu nestačí.
Standardní výkon Renntechu nestačí.

Standardní výkon Renntechu nestačí.

23. 02. 2016
Dominik Sládek
0 obrázků
3 min čtení

To už víme od té doby, co spolu Mercedes a Renntech spolupracují. V základní verzi má model pod kapotou 503 koní, kteří pohánějí čtyřlitrový osmiválec s dvojitým turbodmychadlem a sedmi stupňovou sportovní převodovkou. Základ je to velmi dobrý, ale technici z dílny Renntech si to nemyslí.

1

Pod kapotu nasadili ještě větší monstrum, než které se tam doteď ukrývalo. Je tu nový systém přeplňování, turbodmychadla mají objemově větší kompresor a vysokoprůtokové vstřikovače, vedle upraveného výfukového systému dodávají vskutku ohromující výkon o síle 726 koní s točivým momentem 888 Nm.

2 3

Podvozek také neutekl úpravě, byl snížen a spolu s ním byly přidány tvrdší tlumiče s pružinami.

4

Bodykit, aerodynamický paket nebo kola si můžete vybrat podle vlastního vkusu, jak sami technici z dílny Renntech nabízejí.

5

Konkurencia športovým hybridom príde od Polestar.

Konkurencia športovým hybridom príde od Polestar.

Nie je to tak dávno, čo sme sa dozvedeli že športová divízia upravujúca Volvo príde so svojim prvým vlastným kúskom. Polestar 1 je elktrický výkonný hybrid, ktorý bude založený na...

19. 10. 2017
Matúš Zliechovec
4 min čtení
Zoznámte sa. Tank, Rezvani Tank.

Zoznámte sa. Tank, Rezvani Tank.

Rezvani Motors je americká automobilka, ktorá je známa predovšetkým svojimi extravagantnými modelmi Beast. Teraz nás opäť prekvapuje a prináša ďalší extra model. Ten nesie výstižný názov: ...

12. 10. 2017
Matúš Zliechovec
6 min čtení
Copyright © Mafia Promo s.r.o. Redakce: redakce@mafiacars.cz
facebook instagram twitter
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCars.cz je bez písemného souhlasu společnosti Mafia Promo s.r.o. zakázáno.

Made by: David Veselý & Jan Henneberg
background