background - Nový, nejrychlejší McLaren
Nový, nejrychlejší McLaren

Nový, nejrychlejší McLaren

19. 02. 2016
Dominik Sládek
0 obrázků
4 min čtení

Ano, čtete správně! I tento rok nám McLaren představí na ženevském autosalonu ještě lepší, lehčí a rychlejší verzi odlehčeného modelu 675LT.

1

Nový model ponese název 688HS a jak je v poslední době u McLarenu zvykem, číslo se rovná počtu koní, kteří budou pohánět vyladěný osmiválec o objemu 3,8 litru. Zároveň, díky karobonovým vláknům by váha neměla překročit hranici 1230 kilogramů.

2

Další novinkou by mělo být přítlačné křídlo, modifikovaný podvozek a v poslední řadě nový interér s několika zajímavými doplňky. Jak to tak vypadá, všechna tato vylepšení by nám měla přinést nejrychlejší a tím pádem nejzuřivější McLaren. Teda, hned po hybridním modelu P1.

3

Produkce modelu bude omezena na pouhých 25 kusů.

4

Snad budoucí vlastníci nebudou zklamáni, stejně jako majitelé modelu 675LT, kterého se mělo vyrobit pouhých 500 kusů a zůstat, tak exkluzivním zbožím. Načež na podzim automobilka vydala ten samý model v provedení Spider, což majitelé kupé vcelku naštvalo.

5

Můžeme se jen nechat překvapit, co nám chlapci z MSO nechají naservírovat na ženevském autosalonu, který začíná 1. března 2016.

Audi A7 Sportback - Očekávaný model přichází!

Audi A7 Sportback - Očekávaný model přichází!

Do České republiky v tomto roce dorazí očekávaná nová A7 od Audi. Jedná se o model s agresivnějším designem, než předešlá verze stejného modelu. Tento model má typ karoserie...

19. 03. 2018
Jakub Sobota
4 min čtení
Zelený sršeň od Mansory

Zelený sršeň od Mansory

Poďme si trošku oddýchnuť od ruchu najväčšej automobilovej prehliadky v Ženeve a pozrime sa na tohto šikovného mladíka. Úprava od Mansory pnie na modely Aston Martinu DB11. Nie je to tak dávno, čo bol...

16. 03. 2018
Matúš Zliechovec
6 min čtení
All-Black BMW X5 od Z-Performance

All-Black BMW X5 od Z-Performance

Pokiaľ milujete čiernu farbu a ste fanúšik bavorskej automobilky, určite si prídete na svoje. Z-Performance doslova zavraždilo model X5 a máme sa mať prečo na pozore. Už na prvý pohľad je vidieť, že...

15. 03. 2018
Jakub Melichár
6 min čtení
88. Autosalon v Ženevě je za dveřmi!

88. Autosalon v Ženevě je za dveřmi!

Nejznámější autosalon v Evropě je velmi blízko. Jako každý rok je autosalon plný premiér. Objeví se zde i auta, o kterých jsme na tomto webu psali. Autosalon v Ženevě se bude konat od 6.3.2018 do 18.3.2018. S tím, že...

5. 03. 2018
Jakub Sobota
3 min čtení
Copyright © Mafia Promo s.r.o. Redakce: redakce@mafiacars.cz
facebook instagram twitter
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCars.cz je bez písemného souhlasu společnosti Mafia Promo s.r.o. zakázáno.

Made by: David Veselý & Jan Henneberg
background