background - Nový, nejrychlejší McLaren
Nový, nejrychlejší McLaren

Nový, nejrychlejší McLaren

19. 02. 2016
Dominik Sládek
0 obrázků
4 min čtení

Ano, čtete správně! I tento rok nám McLaren představí na ženevském autosalonu ještě lepší, lehčí a rychlejší verzi odlehčeného modelu 675LT.

1

Nový model ponese název 688HS a jak je v poslední době u McLarenu zvykem, číslo se rovná počtu koní, kteří budou pohánět vyladěný osmiválec o objemu 3,8 litru. Zároveň, díky karobonovým vláknům by váha neměla překročit hranici 1230 kilogramů.

2

Další novinkou by mělo být přítlačné křídlo, modifikovaný podvozek a v poslední řadě nový interér s několika zajímavými doplňky. Jak to tak vypadá, všechna tato vylepšení by nám měla přinést nejrychlejší a tím pádem nejzuřivější McLaren. Teda, hned po hybridním modelu P1.

3

Produkce modelu bude omezena na pouhých 25 kusů.

4

Snad budoucí vlastníci nebudou zklamáni, stejně jako majitelé modelu 675LT, kterého se mělo vyrobit pouhých 500 kusů a zůstat, tak exkluzivním zbožím. Načež na podzim automobilka vydala ten samý model v provedení Spider, což majitelé kupé vcelku naštvalo.

5

Můžeme se jen nechat překvapit, co nám chlapci z MSO nechají naservírovat na ženevském autosalonu, který začíná 1. března 2016.

Konkurencia športovým hybridom príde od Polestar.

Konkurencia športovým hybridom príde od Polestar.

Nie je to tak dávno, čo sme sa dozvedeli že športová divízia upravujúca Volvo príde so svojim prvým vlastným kúskom. Polestar 1 je elktrický výkonný hybrid, ktorý bude založený na...

19. 10. 2017
Matúš Zliechovec
4 min čtení
Zoznámte sa. Tank, Rezvani Tank.

Zoznámte sa. Tank, Rezvani Tank.

Rezvani Motors je americká automobilka, ktorá je známa predovšetkým svojimi extravagantnými modelmi Beast. Teraz nás opäť prekvapuje a prináša ďalší extra model. Ten nesie výstižný názov: ...

12. 10. 2017
Matúš Zliechovec
6 min čtení
Copyright © Mafia Promo s.r.o. Redakce: redakce@mafiacars.cz
facebook instagram twitter
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCars.cz je bez písemného souhlasu společnosti Mafia Promo s.r.o. zakázáno.

Made by: David Veselý & Jan Henneberg
background