background - Další unikát z italské automobilky
Další unikát z italské automobilky

Další unikát z italské automobilky

18. 02. 2016
Dominik Sládek
0 obrázků
6 min čtení

1

Je to už přes rok, co nám Ferrari představilo model F60 America a teprve nedávno získalo svého prvního majitele. Jak sám název napovídá, stroj je výhradně určen pro americký trh. Bohužel možná bohudík, ne každý Američan si ho bude moci dopřát. Italská automobilka vyrobila pouhých deset kusů. Není tedy divu, že všech deset bylo zamluveno ještě před premiérou v Beverly Hills.

2

Možná si říkáte, že je to jen F12 bez střechy. Na první pohled tomu tak opravdu je, ale na pohled druhý, už si tak jisti nebudete. Nejenže odstranili střechu, přidali zcela nové nárazníky, blatníky, dveře a ani přední kapota nebo zadní víko nezůstalo beze změny.

3

Čím nás, ale zcela jistě F60 překvapí je ojedinělý interiér, který je rozdělen do dvou částí. Červená je určena pro řidiče a černá pro spolujezdce. Nechybí zde, ani vyšití americké vlajky uprostřed sedadel.

4

5

6

7

Pojďme se podívat pod kapotu. Tady už to vypadá stejně jako u F12. Dvanáctiválec o objemu 6,3 litru se sedmistupňovou dvojspojkovou převodovkou, který pohání 740 koní s točivým momentem o síle 960 Nm.

8

Automobilka se nechala inspirovat od závodního speciálu Ferrari 275 GTS4 NART Spider, tohoto kusu se taktéž vyrobilo pouhých deset kusů.

9

11

12

BMW G30 M-Performance v úpravě firmy IND!

BMW G30 M-Performance v úpravě firmy IND!

S představením BMW řady 5 s označením G30 zůstalo BMW v tradičních liniích známých této modelové řadě. Nová řada 5 je spíše přirozeným vývojem platformy. Můžete si být jistí, že modelová řada je stále v kontaktu s...

23. 10. 2017
Tomáš Lunda
6 min čtení
Konkurencia športovým hybridom príde od Polestar.

Konkurencia športovým hybridom príde od Polestar.

Nie je to tak dávno, čo sme sa dozvedeli že športová divízia upravujúca Volvo príde so svojim prvým vlastným kúskom. Polestar 1 je elktrický výkonný hybrid, ktorý bude založený na...

19. 10. 2017
Matúš Zliechovec
4 min čtení
Zoznámte sa. Tank, Rezvani Tank.

Zoznámte sa. Tank, Rezvani Tank.

Rezvani Motors je americká automobilka, ktorá je známa predovšetkým svojimi extravagantnými modelmi Beast. Teraz nás opäť prekvapuje a prináša ďalší extra model. Ten nesie výstižný názov: ...

12. 10. 2017
Matúš Zliechovec
6 min čtení
Copyright © Mafia Promo s.r.o. Redakce: redakce@mafiacars.cz
facebook instagram twitter
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCars.cz je bez písemného souhlasu společnosti Mafia Promo s.r.o. zakázáno.

Made by: David Veselý & Jan Henneberg
background