background - Co přinese nový model BMW 7 ?
Co přinese nový model BMW 7 ?

Co přinese nový model BMW 7 ?

BMW
22. 04. 2015
Jan Marek
12 obrázků
6 min čtení

Bavorská značka BMW zveřejnila na internetu několik různých informací s fotografiemi týkající se velice očekávané, nové vlajkové loďi této značky. Jedná se o 7. řadu. Nové BMW bude lehčí až o 130 kg. To z důvodů použití uhlíkových kompozitů v karoserii vozu.

karoserie Náhled na karoserii nového vozu BMW 7

karoserie 2

karoserie 3

Další skvělou atrakcí v autě je ovládací karbonový dotykový panel uprostřed sloupce, na kterém se bude ovládat klimatizace, volání, GPS, ale také i rádio. Nově je zde nainstalovaný systém iDrive, který rozpozná gesta vašich rukou pro zjednodušené ovládání. Pohyby rukou totiž lze uložit do paměti počítače pro naprostý komfort.

Ovládací panel

Ovládací panel 2

Ovládací panel 3

Ovládací panel 4

Ovládací panel 5

Nové BMW 7 bude umět zaparkovat samo! Na klíčích vozidla, bude dotykové tlačítko a po stisknutí příslušného tlačítka vůz sám zaparkuje na předem určené místo.

Parkování

Parkování2

BMW již přiznalo, že bude vyrábět novou generaci motoru s přeplňovanými řadovými šestiválci se systémem TwinPower Turbo. Tuhost podvozku, reakce motoru i převodovky bude možno ovládat. Samozřejmostí budou k dispozici režimy sport, comfort, nebo normal.

volant

Startovní cena nové sedmičkové řady by měla začínat od 3.000.000 kč. Na to, že je to vlajková loď Bavorské značky, rozhodně není k zahození!

Zaujalo Tě nové BMW 7 ?

Ano
Ne
Celkem hlasů: 58
BMW M4 - Model dokonalý pro tuning!

BMW M4 - Model dokonalý pro tuning!

Poslední dobou často píšeme o různých úpravách M4 či o samotném modelu. Tuneři se předvádí jak jen mohou, ale přesto se vždy najde nějaký unikát. Jako např. tato úprava. Auto je výrazně snížené a jeho prahy jsou...

17. 04. 2018
Jakub Sobota
4 min čtení
Predstavenie nového Vantagu

Predstavenie nového Vantagu

Počkaj si, počkaj si..a je to tu! Je to už nejaký čas, čo sme sa venovali tomuto novému kúsku zo stajne Aston Martinu, no konečne sme sa dočkali výsledku. Zdroj: evo.co.uk Je pravda, že nový Aston Martin...

17. 04. 2018
Matúš Zliechovec
8 min čtení
Nová výbava pre Porsche

Nová výbava pre Porsche

Pokiaľ máte radi jazdu na pretekárskej dráhe, tento článok o Porsche 911 GT3 rozhodne uspokojí vašu potrebu. Model 991 druhej generácie je tvorený motoristickou technológiou značky, hardvérom a vášňou pre legálnu...

7. 04. 2018
Matúš Zliechovec
6 min čtení
Audi RS6 Avant - 600 koní?

Audi RS6 Avant - 600 koní?

Další peckou od této německé značky se stal po A7 další vynikající model. A to RS6 Avant. Avšak tento vůz si od roku 2013 polepšil o 40 koní. Každá značka má též typický design a u Audi to je to v...

18. 04. 2018
Jakub Sobota
5 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacars.cz
facebook instagram twitter
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCars.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background