background - Pro farmáře se závodním srdcem
Pro farmáře se závodním srdcem

Pro farmáře se závodním srdcem

13. 01. 2016
Adam Chovanec
18 obrázků
6 min čtení

Jack Roush se ve své firmě specializuje především na úpravu Mustangů, avšak nezapomněli ani na nejprodávanější pick-up v USA, kterým je Ford F-150. Fordy série Fcelých 34 let vládnou statistikám v USA.

V loňském roce Roush Performance představil doplňky pro F-150, jednalo se zejména o úpravu podvozku, tlumiče Fox které zvedly výšku a zlepšily vlastnosti na nezpevněných cestách nebo osmipaprsková 20“ kola s drapáky a celkovou úpravu vzhledu exteriéru. Avšak nyní jsou zde zprávy o úpravách pod kapotou, konkrétně modely s motorem o objemu 5 litrů a výkonem 385 koní.

Pro tyhle F-150Roush Performance nachystané dvě úpravy, a to doplnění osmiválcem, mechanickým kompresorem, úpravou sání, chlazení a postranními výfuky Roush. Exteriér doplnili ještě o robustní masku chladiče, přední nárazník a na korbu hodili protiskluzovou podložku WeatherTech. První úprava má mít 600 koní a krouťák 745 N.m. Druhá verze pak bude nabízet až 650 koní a 813 N.m.

Tahle tuning úprava od Roushe vyjde na nějakých 257 tisíc korun v přepočtu a Roush Performance k ní ještě přihodí tříletou záruku.

Tuhle generaci F150, která byla představena loni v Detroitu koupíte v základní verzi od Forda s V6 s objemem 3,5 litru nebo přeplňovaným EcoBoostem s objemem 2,7 litru, jako vrchol nabídky motorů je pěti-litr V8.

Jen škoda, že v Česku jich moc není, je to výborné auto, i když u nás by byl problém s velikosti vozidla ve městě a hlavně s parkováním. Holt v USA mají všechno nějak větší.

Audi A7 Sportback - Očekávaný model přichází!

Audi A7 Sportback - Očekávaný model přichází!

Do České republiky v tomto roce dorazí očekávaná nová A7 od Audi. Jedná se o model s agresivnějším designem, než předešlá verze stejného modelu. Tento model má typ karoserie...

19. 03. 2018
Jakub Sobota
4 min čtení
Zelený sršeň od Mansory

Zelený sršeň od Mansory

Poďme si trošku oddýchnuť od ruchu najväčšej automobilovej prehliadky v Ženeve a pozrime sa na tohto šikovného mladíka. Úprava od Mansory pnie na modely Aston Martinu DB11. Nie je to tak dávno, čo bol...

16. 03. 2018
Matúš Zliechovec
6 min čtení
All-Black BMW X5 od Z-Performance

All-Black BMW X5 od Z-Performance

Pokiaľ milujete čiernu farbu a ste fanúšik bavorskej automobilky, určite si prídete na svoje. Z-Performance doslova zavraždilo model X5 a máme sa mať prečo na pozore. Už na prvý pohľad je vidieť, že...

15. 03. 2018
Jakub Melichár
6 min čtení
88. Autosalon v Ženevě je za dveřmi!

88. Autosalon v Ženevě je za dveřmi!

Nejznámější autosalon v Evropě je velmi blízko. Jako každý rok je autosalon plný premiér. Objeví se zde i auta, o kterých jsme na tomto webu psali. Autosalon v Ženevě se bude konat od 6.3.2018 do 18.3.2018. S tím, že...

5. 03. 2018
Jakub Sobota
3 min čtení
Copyright © Mafia Promo s.r.o. Redakce: redakce@mafiacars.cz
facebook instagram twitter
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCars.cz je bez písemného souhlasu společnosti Mafia Promo s.r.o. zakázáno.

Made by: David Veselý & Jan Henneberg
background