background - Pro farmáře se závodním srdcem
Pro farmáře se závodním srdcem

Pro farmáře se závodním srdcem

13. 01. 2016
Adam Chovanec
18 obrázků
6 min čtení

Jack Roush se ve své firmě specializuje především na úpravu Mustangů, avšak nezapomněli ani na nejprodávanější pick-up v USA, kterým je Ford F-150. Fordy série Fcelých 34 let vládnou statistikám v USA.

V loňském roce Roush Performance představil doplňky pro F-150, jednalo se zejména o úpravu podvozku, tlumiče Fox které zvedly výšku a zlepšily vlastnosti na nezpevněných cestách nebo osmipaprsková 20“ kola s drapáky a celkovou úpravu vzhledu exteriéru. Avšak nyní jsou zde zprávy o úpravách pod kapotou, konkrétně modely s motorem o objemu 5 litrů a výkonem 385 koní.

Pro tyhle F-150Roush Performance nachystané dvě úpravy, a to doplnění osmiválcem, mechanickým kompresorem, úpravou sání, chlazení a postranními výfuky Roush. Exteriér doplnili ještě o robustní masku chladiče, přední nárazník a na korbu hodili protiskluzovou podložku WeatherTech. První úprava má mít 600 koní a krouťák 745 N.m. Druhá verze pak bude nabízet až 650 koní a 813 N.m.

Tahle tuning úprava od Roushe vyjde na nějakých 257 tisíc korun v přepočtu a Roush Performance k ní ještě přihodí tříletou záruku.

Tuhle generaci F150, která byla představena loni v Detroitu koupíte v základní verzi od Forda s V6 s objemem 3,5 litru nebo přeplňovaným EcoBoostem s objemem 2,7 litru, jako vrchol nabídky motorů je pěti-litr V8.

Jen škoda, že v Česku jich moc není, je to výborné auto, i když u nás by byl problém s velikosti vozidla ve městě a hlavně s parkováním. Holt v USA mají všechno nějak větší.

Konkurencia športovým hybridom príde od Polestar.

Konkurencia športovým hybridom príde od Polestar.

Nie je to tak dávno, čo sme sa dozvedeli že športová divízia upravujúca Volvo príde so svojim prvým vlastným kúskom. Polestar 1 je elktrický výkonný hybrid, ktorý bude založený na...

19. 10. 2017
Matúš Zliechovec
4 min čtení
Zoznámte sa. Tank, Rezvani Tank.

Zoznámte sa. Tank, Rezvani Tank.

Rezvani Motors je americká automobilka, ktorá je známa predovšetkým svojimi extravagantnými modelmi Beast. Teraz nás opäť prekvapuje a prináša ďalší extra model. Ten nesie výstižný názov: ...

12. 10. 2017
Matúš Zliechovec
6 min čtení
Copyright © Mafia Promo s.r.o. Redakce: redakce@mafiacars.cz
facebook instagram twitter
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCars.cz je bez písemného souhlasu společnosti Mafia Promo s.r.o. zakázáno.

Made by: David Veselý & Jan Henneberg
background