background - Volvo V90: takto bude vypadat švédský kombík
Volvo V90: takto bude vypadat švédský kombík

Volvo V90: takto bude vypadat švédský kombík

12. 12. 2015
Adam Chovanec
0 obrázků
4 min čtení

Švédská automobilka nám minulý týden oficiálně představila sedan S90. Volvo zvolilo zajímavý marketingový tah, jelikož jsme první podobu Volva S90 mohli vidět nejdříve jen jako malý model. Stejně tomu tak bylo i u verze kombi s označením V90.

Nicméně verze kombi nebyla ještě oficiálně představena, což může vyvolat spor, zdali Volvo V90 bude opravdu vypadat jako tenhle model, avšak model sedanu S90 vypadá naprosto totožně s reálným vozem.

Díky virtuálnímu tunerovi jménem Remco Meulendijk, který na svém webu zveřejnil obrázky kombíku od Volva, vycházející z existujících fotek sedanu S90, a lze je považovat za takřka reálné.

Pro zajeté německé rivaly Audi A6 či Mercedes třídy E to bude velký soupeř, který bude sázet na objemný kufr. Příchod V90 lze očekávat v roce 2017.

Konkurencia športovým hybridom príde od Polestar.

Konkurencia športovým hybridom príde od Polestar.

Nie je to tak dávno, čo sme sa dozvedeli že športová divízia upravujúca Volvo príde so svojim prvým vlastným kúskom. Polestar 1 je elktrický výkonný hybrid, ktorý bude založený na...

19. 10. 2017
Matúš Zliechovec
4 min čtení
Zoznámte sa. Tank, Rezvani Tank.

Zoznámte sa. Tank, Rezvani Tank.

Rezvani Motors je americká automobilka, ktorá je známa predovšetkým svojimi extravagantnými modelmi Beast. Teraz nás opäť prekvapuje a prináša ďalší extra model. Ten nesie výstižný názov: ...

12. 10. 2017
Matúš Zliechovec
6 min čtení
Copyright © Mafia Promo s.r.o. Redakce: redakce@mafiacars.cz
facebook instagram twitter
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCars.cz je bez písemného souhlasu společnosti Mafia Promo s.r.o. zakázáno.

Made by: David Veselý & Jan Henneberg
background