background - Další SUV coupe v podání Bentley!
Další SUV coupe v podání Bentley!

Další SUV coupe v podání Bentley!

5. 12. 2015
Adam Chovanec
0 obrázků
6 min čtení

Přesto že Bentley Bentayga vybočuje z řad tradičních Bentley tak s ní automobilka slaví velký úspěch. Ačkoliv zákazníkům Bentayga ještě nedorazila, produkce automobilky je na celý příští rok vyprodaná. Nejrychleji z pultů Bentley zmizela úvodní série First Edition, to zapříčinilo, že značka zvedla produkční kapacitu z 3600 vozů na 5500 vozů.

Automobilka Bentley má v plánu ještě stylovější verzi, která se zřejmě ukáže v březnu v Ženevě. Novinka by měla být ve stylu BMW X6, tudíž se jedná o SUV kupé, omezí to sice prostor na zadních sedadlech a zmenší se objem kufru který má momentálně 430 litrů, ale Bentley to hlavu nedělá, jelikož již zmiňovaná X6 už několik let dokazuje, že zákazníkům mnohokrát postačí jen agresivní vzhled a výkonný motor, což Bentayga kupé bude mít v podobě V12 s objemem 6 litrů, avšak zatím nejsou známé všechny technické parametry, ale díky karoserii můžeme počítat s lepší hmotností a aerodynamikou.

Šéf produktové nabídky Peter Guest prohlásil, že nový vůz od Bentley bude mnohem víc zaměřen na silniční výkony. Podle jeho dalších slov by novinka měla zvládnout zrychlení z nuly na stovku za méně než čtyři sekundy a maximální rychlost dosahovat 320 km/h. Auto dostane 21“ a 22“ kola, sportovní paket a modifikace v interiéru.

Nicméně Bentley nezůstane jen u kupé, dále je na řadě dieselové a hybridní verze, které by se měly objevit až koncem příštího roku. Montážní linky v britském Crewe se rozjely již 27. Listopadu 2015, přičemž první exemplář bude vyroben pro britskou královnu Elisabeth II.

BMW G30 M-Performance v úpravě firmy IND!

BMW G30 M-Performance v úpravě firmy IND!

S představením BMW řady 5 s označením G30 zůstalo BMW v tradičních liniích známých této modelové řadě. Nová řada 5 je spíše přirozeným vývojem platformy. Můžete si být jistí, že modelová řada je stále v kontaktu s...

23. 10. 2017
Tomáš Lunda
6 min čtení
Konkurencia športovým hybridom príde od Polestar.

Konkurencia športovým hybridom príde od Polestar.

Nie je to tak dávno, čo sme sa dozvedeli že športová divízia upravujúca Volvo príde so svojim prvým vlastným kúskom. Polestar 1 je elktrický výkonný hybrid, ktorý bude založený na...

19. 10. 2017
Matúš Zliechovec
4 min čtení
Zoznámte sa. Tank, Rezvani Tank.

Zoznámte sa. Tank, Rezvani Tank.

Rezvani Motors je americká automobilka, ktorá je známa predovšetkým svojimi extravagantnými modelmi Beast. Teraz nás opäť prekvapuje a prináša ďalší extra model. Ten nesie výstižný názov: ...

12. 10. 2017
Matúš Zliechovec
6 min čtení
Copyright © Mafia Promo s.r.o. Redakce: redakce@mafiacars.cz
facebook instagram twitter
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCars.cz je bez písemného souhlasu společnosti Mafia Promo s.r.o. zakázáno.

Made by: David Veselý & Jan Henneberg
background