background - Obrněný Range Rover Carat Duchatele!t
Obrněný Range Rover Carat Duchatele!t

Obrněný Range Rover Carat Duchatele!t

21. 11. 2015
Adam Chovanec
0 obrázků
6 min čtení

Land Rover má v plánu přijít ještě z luxusnější vlajkovou lodí Range Roveru avšak Belgický a světový lídr v obrněných vozech Carat Duchatelet už má jeden v záloze.

Vedle integrace pancéřování do VIP vozidel, technici a řemeslníci z Carat Duchatelet protáhnou vozidla, a to jak na délku tak výšku, a vytvářejí vlastní luxusní interiéry. Díky kombinaci jedinečných dovedností, nadání a strojírenství, cítíte nepřekonatelnou kvalitu, zjemnění, ochranu a spolehlivost jakmile se usadíte do vozu od Carat Duchatelet.

V minulosti Carat Duchatelet změnil Range do obrněných, prostorných mobilních kanceláří a jejich plány na nejnovější iteraci britského tanku jsou stejně ambiciózní. Firma nyní nabízí dvě verze Range Rover, již ve specifikaci Autobiography, každý z nich protáhly na B-sloupku o 30 centimetrů. Avšak každá verze se protáhla jinak.

První verzi protáhly na zadních dveřích a rozšířily místo na zadních sedačkách pro cestující a také nesmí chybět široká škála dřeva a kůže, zatímco druhá verze nabízí stejné prostory pro nohy a ještě dobrodružnější reverzní otevírání zadních dveří což je opačné otevírání dveří. Verze s reverzním otevíráním dveřízměněný profil C-sloupku a dveře, tato verze je navržena tak, aby bylo snazší nastupování či vystupování pro cestující.

Konečným cílem nataženého Range je nabídnout větší pohodlí než v první třídě . Cena Range Roveru od Carat je neznámá vzhledem k tomu, že volby jsou ve skutečnosti omezeny pouze peněženkou a fantazii zákazníka, není tam žádná taková z věcí, jako je základní cena pro jeden z nich.

BMW M4 - Model dokonalý pro tuning!

BMW M4 - Model dokonalý pro tuning!

Poslední dobou často píšeme o různých úpravách M4 či o samotném modelu. Tuneři se předvádí jak jen mohou, ale přesto se vždy najde nějaký unikát. Jako např. tato úprava. Auto je výrazně snížené a jeho prahy jsou...

17. 04. 2018
Jakub Sobota
4 min čtení
Predstavenie nového Vantagu

Predstavenie nového Vantagu

Počkaj si, počkaj si..a je to tu! Je to už nejaký čas, čo sme sa venovali tomuto novému kúsku zo stajne Aston Martinu, no konečne sme sa dočkali výsledku. Zdroj: evo.co.uk Je pravda, že nový Aston Martin...

17. 04. 2018
Matúš Zliechovec
8 min čtení
Nová výbava pre Porsche

Nová výbava pre Porsche

Pokiaľ máte radi jazdu na pretekárskej dráhe, tento článok o Porsche 911 GT3 rozhodne uspokojí vašu potrebu. Model 991 druhej generácie je tvorený motoristickou technológiou značky, hardvérom a vášňou pre legálnu...

7. 04. 2018
Matúš Zliechovec
6 min čtení
Audi RS6 Avant - 600 koní?

Audi RS6 Avant - 600 koní?

Další peckou od této německé značky se stal po A7 další vynikající model. A to RS6 Avant. Avšak tento vůz si od roku 2013 polepšil o 40 koní. Každá značka má též typický design a u Audi to je to v...

18. 04. 2018
Jakub Sobota
5 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacars.cz
facebook instagram twitter
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCars.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background