background - Mercedes-Benz Sprinter v rukou Brabusu
Mercedes-Benz Sprinter v rukou Brabusu

Mercedes-Benz Sprinter v rukou Brabusu

6. 10. 2015
Adam Chovanec
0 obrázků
7 min čtení

Asi nejznámější Německá tuning firma Brabus, známa svým šíleným tuningem zaměřující se výhradně na značku Mercedes ukázala další vůz.

Tam kam už nemůže soukromý tryskáč, Vás doveze Sprinter. Výjde to na stejno.

Tato společnost si vzala do parády obyčejnou dodávku Mercedes-Benz Sprinter, ze kterého je po jejich zásahu luxusní salon na kolech.

Úprava zahrnuje především totální přestavbu interiéru. Základem byl Mercedes-Benz Sprinter se zvýšenou střechou a prodlouženým rozvorem. To z tohoto důvodu, aby se uvnitř cestující mohly pohodlně postavit a bylo dost místa.

Designéři interíéru si daly opravdu záležet

Kabina je od řidiče oddělena pevnou přepážkou, na kterou Brabus přidělal ozvučení a obrazovku o velikosti 42 palců, s vysokorychlostním internetem, Blu-ray přehrávačem, Apple TV a PlayStation 4.

Ovládaní 42 palcové obrazovky pomocí dotykového displeje .

Uspořádaní zahrnuje čtyři komfortní křesla s vyhříváním, masáží. Křeslo lze upravit do polohy na spaní. Elektricky zatahovatelné roletky působí luxusním dojmem, nechybí zde ani opěrka pro nohy a samozřejmě je toho ještě mnohem více například dřevěné podlahy, lednice, kávovar a strop který se může pochlubit s 2700 LED diod, které Vám nabodobí hvězdnou oblohou.

Pokud ale je cestujících více, je zde ještě třetí řada sedadel avšak o něco méně luxusních. Abyste ale nemuseli dělat moc velký krok při nastupování, vysune se elektrický schůdek. Je tu určitý závan letecké business třídy.

Pod kapotou se skrývá V8 Biturbo s výkonem 838 Koní.

Z komfortního křesla je během chvíle pohodlné lehátko. O Mercedesu Sprinter od Brabusu lze říct jen že je to soukromý tryskáč na čtyřech kolech.

Přesvedčte se sami a shlédněte video

Libí se Vám tahle úprava Sprinteru od Brabusu?

Ano moc se mi líbí
Docela to ujde
Nemnoho
Vůbec
Celkem hlasů: 288
BMW M4 - Model dokonalý pro tuning!

BMW M4 - Model dokonalý pro tuning!

Poslední dobou často píšeme o různých úpravách M4 či o samotném modelu. Tuneři se předvádí jak jen mohou, ale přesto se vždy najde nějaký unikát. Jako např. tato úprava. Auto je výrazně snížené a jeho prahy jsou...

17. 04. 2018
Jakub Sobota
4 min čtení
Predstavenie nového Vantagu

Predstavenie nového Vantagu

Počkaj si, počkaj si..a je to tu! Je to už nejaký čas, čo sme sa venovali tomuto novému kúsku zo stajne Aston Martinu, no konečne sme sa dočkali výsledku. Zdroj: evo.co.uk Je pravda, že nový Aston Martin...

17. 04. 2018
Matúš Zliechovec
8 min čtení
Nová výbava pre Porsche

Nová výbava pre Porsche

Pokiaľ máte radi jazdu na pretekárskej dráhe, tento článok o Porsche 911 GT3 rozhodne uspokojí vašu potrebu. Model 991 druhej generácie je tvorený motoristickou technológiou značky, hardvérom a vášňou pre legálnu...

7. 04. 2018
Matúš Zliechovec
6 min čtení
Audi RS6 Avant - 600 koní?

Audi RS6 Avant - 600 koní?

Další peckou od této německé značky se stal po A7 další vynikající model. A to RS6 Avant. Avšak tento vůz si od roku 2013 polepšil o 40 koní. Každá značka má též typický design a u Audi to je to v...

18. 04. 2018
Jakub Sobota
5 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacars.cz
facebook instagram twitter
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCars.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background